Saksamaa alustas EM-i võimsa 5:1 võiduga Šotimaa üle

14. juunil toimunud jalgpalli EM-i 2024. aasta avamängus alistas Saksamaa meeskond Šotimaa kindlalt tulemusega 5:1. Mäng algas kell 22:00 ja seda kanti üle ETV-s.

Saksamaa alustas mängu tugeva survega ning läks juba 10. minutil 1:0 juhtima Florian Wirtzi väravast. 19. minutil suurendas Jamal Musiala eduseisu 2:0 peale. Esimese poolaja lõpus teenis Saksamaa penalti, mille Kai Havertz kindlalt realiseeris, viies seisu 3:0-ks.

Teisel poolajal jätkas Saksamaa mängu domineerimist. Niclas Füllkrug lõi 69. minutil iluvärava, suurendades eduseisu 4:0-le. Šotimaa sai oma ainsa värava tänu Antonio Rüdigeri omaväravale, kuid Emre Can lõpetas mängu 93. minutil lõppseisuks 5:1.

Saksamaa esitus oli veenev ja näitas, et nad on valmis koduseks EM-iks. Šotimaa jäi selgelt alla ning ei suutnud sakslaste mängu vastu seista.

15. juuni EM kava:

• 15:30 Jalgpallistuudio (TV3)
  • 15:50 Ungari vs Šveits (TV3)
  • 18:00 Jalgpallistuudio (TV3)
  • 18:50 Hispaania vs Horvaatia (TV3)

👉 HISPAANIA – HORVAATIA ERIPAKKUMINE: Ennusta õigesti, kes võidab Hispaania – Horvaatia mängu, ja võidad €50.  Loe lisa »

• 21:00 Jalgpallistuudio (TV3)
  • 21:30 Jalgpalliõhtu (ETV)
  • 21:40 Itaalia vs Albaania (ETV)