Jalgpalli EM 2024: 15. juuni mängud pakkusid põnevust ja draamat

15. juunil toimunud Jalgpalli EM 2024 raames peeti kolm põnevat kohtumist, kus võiduka lõpu saavutasid Šveits, Hispaania ja Itaalia.

Päeva avamängus kohtusid Ungari ja Šveits, sellele järgnesid Hispaania-Horvaatia ning õhtune Itaalia-Albaania vastasseis.

Ungari 🇭🇺 (1-3) 🇨🇭 Šveits

Šveits alustas oma turniiri võidukalt, alistades Ungari 3-1. Mängu esimese värava lõi Duah pärast VAR-i otsust, mis kinnitas, et suluseisu ei olnud.

Šveits domineeris esimest poolaega ja Aebischer suurendas nende eduseisu 2-0 peale.

Teisel poolajal suutis Ungari vähendada vahet tänu Varga pealöögile, kuid Šveitsi Embolo kindlustas lõppseisu 3-1.

Hispaania 🇪🇸 (3-0) 🇭🇷 Horvaatia

Hispaania näitas Horvaatia vastu oma klassi, võites mängu 3-0.

Morata avas skoori 28. minutil, millele järgnesid Ruiz ja Carvajal väravad, viies Hispaania mugavale eduseisule juba esimesel poolajal.

Teisel poolajal püüdis Horvaatia mängu tagasi tulla, kuid ei suutnud Hispaania kaitset murda.

Itaalia 🇮🇹 (2-1) 🇦🇱 Albaania

Tiitlikaitsja Itaalia pidi kohtumise alguses siiski natuke pingutama, et alistada Albaania 2-1, sest Albaania šokeeris Itaaliat kiire avaväravaga, kuid Bastoni ja Barella tabamused viisid Itaalia juhtima.

Teisel poolajal hoidis Itaalia edu ning Albaania ei suutnud oma väheseid võimalusi ära kasutada.